KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7074015
nr 707 4015
Akvarell
signerad A Selin, 43x59
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:24:02
29/7 15:11:18